Detské oslavy

Radi by ste pripravili nezabudnuteľnú oslavu pre Vaše deti? Neviete alebo stále premýšľate ako ich prekvapiť a hlavne dopriať im zábavu s kamarátmi? Narodeninové oslavy robíme na mieru pre každého oslávenca. Povedzte nám, čo má Vaše dieťa najradšej, o zvyšok sa už radi postaráme. Oslavy robíme v slovenskom alebo v anglickom jazyku.


PRIESTORY
Oslavu narodenín nepokazí žiadne počasie! Naše priestory potešia každé dieťa. Môžu sa tešiť nie len na dvojposchodovú konštrukciu ale naše centrum je vybavené hračkami aj pre deti pre najmenších.


V priaznivom, teplom počasí pripravíme oslavu aj u vás na záhrade, u vás doma alebo kamkoľvek nás zavoláte.


ANIMÁTORI

Poznáme to všetci... vyzdobiť, urobiť chlebíky, kúpiť tortu dokáže každý. My v Hopsáčiku sa staráme aj o to, aby oslava bola plna úsmevu, radosti a dobrej zábavy. Náš animátor bude koncentrovať deti nielen preto, aby si rodičia oddýchli, ale najmä preto, lebo samy deti túžia po spoločnosti svojich rovesníkov. Animátor ponúka pre najmenších bohatý animačný program, ktorý môže začínať gratuláciou, krájaním torty a prípitku. Pokračuje športovými hrami, maľovaním na tvár môže končiť aj večernou mini diskotékou.


VÝZDOBA

Je vaše dieťa fanúšikom Ľadového kráľovstva, Spidermana alebo iného hrdinu? Balóniky či girlandi? Vašu oslavu Vám vyzdobíme podľa dohodnutého motívu.


OBČERSTVENIE

Netrápte sa doma s prípravou občerstvenia. Objednajte si vynikajúcu pizzu od PizzaTime u nás s 10% zľavou. Vieme Vám zabezpečiť aj tematickú tortu, zákusky a iné sladké pochutiny. Ovocie, nápoje, či popcorn? Jasne, to všetko je pre nás maličkosť. Všetko aj vrátane riadu zabezpečíme za Vás a upratanie je samozrejmosťou.


CENA

Cenovú reláciu prispôsobujeme pre každú oslavu individuálne. Všetko záleží len na vašom výbere a našich možností. Stačí si len zavolať a my vám obratom zašleme predbežný návrh rozpočtu.


V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať cez našu kontakt stránku alebo osobne v detskom zábavnom centre Hopsáčik.